Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

WITAMY.   UCHWAŁĄ WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW SSW "KARP" W DNIU 05.12.2021r. SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2022 ULEGŁA ZMIANIE , I WYNOSI - 400zł DLA NOWYCH CZŁONKÓW ORAZ 300zł DLA OBECNYCH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA. OBECNI CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA MOGĄ WYKUPIĆ TEŻ TAŃSZĄ O 50zł LICENCJĘ - ŁOWIĘ i WYPUSZCZAM (250zł).  POSIADACZ TAKIEJ LICENCJI NIE ZABIERA ŻADNYCH RYB Z NASZEGO ŁOWISKA :-) . TAKĄ LICENCJE MOŻE OTRZYMAĆ CZŁONEK STOWARZYSZENIA "KARP", Z CO NAJMNIEJ ROCZNYM STAŻEM W STOWARZYSZENIU.

 

UWAGA - ZMIANA !!! ZGODNIE Z UCHWAŁĄ WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW SSW "KARP" Z DNIA 05.12.2021r. , NOWI CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA ZOSTAJĄ POWOŁANI Z POLECENIA OBECNYCH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA  ,  KTÓRZY SĄ W STOWARZYSZENIU OD CO NAJMNIEJ 2 LAT.  NOWO PRZYJĘCI CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA MUSZĄ  ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYMIARAMI , GATUNKÓW RYB I ICH OKRESAMI OCHRONNYMI  , BOWIEM NIEKTÓRE Z NICH ODBIEGAJĄ OD USTALONYCH PRZEZ PZW , I ZOSTAŁY OPRACOWANE DLA NASZEGO ŁOWISKA. MINI INFORMATOR O  WYMIARACH I OKRESACH OCHRONNYCH RYB (opis+zdjęcia) WYSTĘPUJĄCYCH NA NASZYM ŁOWISKU ZNAJDUJE SIĘ NA NASZEJ STRONIE.
INNYM WAŻNYM WARUNKIEM PRZYJĘCIA DO STOWARZYSZENIA JEST WOLNE MIEJSCE. ZGODNIE Z USTALENIAMI I WIELKOŚCIĄ NASZEGO ŁOWISKA , LICZBA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA WYNOSI NIE  WIĘCEJ NIŻ 120 OSÓB.

INNYM CZYNNIKIEM DECYDUJĄCYM O PRZYJĘCIU JEST  OPINIA O KAŻDYM KTO CHCE ZOSTAĆ CZŁONKIEM NASZEGO STOWARZYSZENIA , ZASIĘGNIĘTA WŚRÓD SIERPECKICH WĘDKARZY. OSOBY KTÓRE W PRZESZŁOŚCI ŁAMAŁY PRZEPISY I ZASADY WĘDKARSKIE LUB W GRONIE WĘDKARZY ZNANE SĄ JAKO KŁUSOWNICY , MIĘSIARZE LUB OSOBY KONFLIKTOWE , NIE MAJĄ SZANS NA PRZYJĘCIE DO GRONA CZŁONKÓW "KARPIA". LISTA NOWO PRZYJĘTYCH CZŁONKÓW DO NASZEGO STOWARZYSZENIA , WYWIESZONA BĘDZIE DO 15 MARCA , NA TABLICY OGŁOSZENIOWEJ PRZY SKLEPIE WĘDKARSKIM NA ul.1000-LECIA 5.

ŁOWISKO JAKIM DYSPONUJEMY , MOŻNA OBEJRZEĆ NA OFICJALNEJ STRONIE STOWARZYSZENIA W ZAKŁADCE (po lewej stronie) - NASZE ŁOWISKO (na samym dole).
JESTEŚMY DZIERŻAWCĄ WSZYSTKICH ZBIORNIKÓW WODNYCH ZWANYCH "GLINKI" (tzn. 1-wszych, 2-gich - największych,3,4,5,6 tzw." kiszki" oraz 7-mych), ALE GOSPODARKĘ WĘDKARSKĄ PROWADZIMY TYLKO NA "DRUGICH" - NAJWIĘKSZYM AKWENIE ORAZ NA TRZECICH. RESZTĘ ZOSTAWILIŚMY DO ŁOWIENIA MIEJSCOWYM ORAZ WSZYSTKIM INNYM KTÓRZY NIE POSIADAJĄ LICENCJI SSW "KARP".

LICENCJA UPOWAŻNIA DO ŁOWIENIA OD 1 STYCZNIA DO 31 GRUDNIA DANEGO ROKU. OPŁATY I DEKLARACJĘ ORAZ WSZELKIE INNE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ U SKARBNIKA STOWARZYSZENIA p. TOMKA ŚNIEGOTY W SKLEPIE WĘDKARSKIM NA ULICY 1000-LECIA 5. MAPKA DOJAZDU DO SKLEPU ZNAJDUJE SIĘ NA PIERWSZEJ STRONIE OFICJALNEJ STRONY STOWARZYSZENIA , NA SAMYM DOLE. ZNOWELIZOWANY STATUT ORAZ REGULAMIN ŁOWISKA DOSTĘPNY JEST W ZAKŁADCE - "STATUT" ORAZ "REGULAMIN ŁOWISKA". LIMIT ROCZNY ORAZ TYGODNIOWY LIMIT POŁOWU I INNE INFORMACJE SĄ NA STRONIE TYTUŁOWEJ STOWARZYSZENIA.

 

POZDRAWIAMY