Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

WITAMY.   SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA ROK 2018 ULEGŁA ZMIANIE UCHWAŁĄ WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW SSW "KARP" W DNIU 6.12.2014r. , I WYNOSI 350zł DLA NOWYCH CZŁONKÓW ORAZ 250zł DLA OBECNYCH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA. OBECNI CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA MOGĄ WYKUPIĆ TEŻ TAŃSZĄ O 50zł LICENCJĘ - ŁOWIĘ i WYPUSZCZAM. POSIADACZ TAKIEJ LICENCJI NIE ZABIERA ŻADNYCH RYB Z NASZEGO ŁOWISKA :-) . TAKĄ LICENCJE MOŻE OTRZYMAĆ CZŁONEK STOWARZYSZENIA "KARP", Z CONAJMNIEJ ROCZNYM STARZEM W STOWARZYSZENIU.
WARUNKIEM PRZYJĘCIA W POCZET CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA JEST POZYTYWNE ZAOPINIOWANIE CHĘNTEGO NA CZŁONKA STOWARZYSZENIA "KARP" , PRZEZ ZARZĄD ORAZ KOMISJĘ REWIZYJNĄ STOWARZYSZENIA  (zapisy przyjmowane są od 2 stycznia każdego roku ,  w sklepie wędkarskim p.TOMKA Śniegoty na ul.Tysiąclecia 5 w Sierpcu) , ORAZ POZYTYWNIE ZDANIE EGZAMINU ZE ZNAJOMOŚCI WYMIARÓW I GATUNKÓW RYB WYSTĘPUJĄCYCH W NASZYM ŁOWISKU. MINI INFORMATOR O  WYMIARACH I OKRESACH OCHRONNYCH RYB (opis+zdjęcia) WYSTĘPUJĄCYCH NA NASZYM ŁOWISKU ZNAJDUJE SIĘ NA NASZEJ STRONIE. EGZAMINU NIE MUSZĄ ZDAWAĆ OSOBY POSIADAJĄCE KARTĘ WĘDKARSKĄ , JEDNAK I ONE MUSZĄ ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYMIARAMI I OKRESAMI OCHRONNYMI RYB , BOWIEM NIEKTÓRE Z NICH ODBIEGAJĄ OD USTALONYCH PRZEZ PZW , I ZOSTAŁY OPRACOWANE DLA NASZEGO ŁOWISKA.
INNYM WAŻNYM WARUNKIEM PRZYJĘCIA DO STOWARZYSZENIA JEST WOLNE MIEJSCE.ZGODNIE Z USTALENIAMI , LICZBA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA WYNOSI NIE WIĘCEJ JAK 100 OSÓB. 
WAŻNYM WARUNKIEM PRZYJĘCIA , BĘDZIE TEŻ OPINIA O KAŻDYM KTO CHCE ZOSTAĆ CZŁONKIEM NASZEGO STOWARZYSZENIA , ZASIĘGNIĘTA WŚRÓD SIERPECKICH WĘDKARZY. OSOBY KTÓRE W PRZESZŁOŚCI ŁAMAŁY PRZEPISY I ZASADY WĘDKARSKIE LUB W GRONIE WĘDKARZY ZNANE SĄ JAKO KŁUSOWNICY , MIĘSIARZE LUB OSOBY KONFLIKTOWE , NIE MAJĄ SZANS NA PRZYJĘCIE DO GRONA CZŁONKÓW "KARPIA".DECYZJĘ O PRZYJĘCIU DO STOWARZYSZENIA PODEJMUJE ZARZĄD STOWARZYSZENIA PO NARADZIE. WNIOSKI ROZPATRYWANE SĄ DO KOŃCA KWIETNIA.
ŁOWISKO JAKIM DYSPONUJEMY , MOŻNA OBEJRZEĆ NA OFICJALNEJ STRONIE STOWARZYSZENIA W ZAKŁADCE (po lewej stronie) - NASZE ŁOWISKO (na samym dole).
JESTEŚMY DZIERŻAWCĄ WSZYSTKICH ZBIORNIKÓW WODNYCH ZWANYCH "GLINKI" (tzn. 1-wszych, 2-gich - największych,3,4,5,6 tzw." kiszki" oraz 7-mych), ALE GOSPODARKĘ WĘDKARSKĄ PROWADZIMY TYLKO NA "DRUGICH" - NAJWIĘKSZYM AKWENIE ORAZ NA TRZECICH. RESZTĘ ZOSTAWILIŚMY DO ŁOWIENIA MIEJSCOWYM ORAZ WSZYSTKIM INNYM KTÓRZY NIE POSIADAJĄ LICENCJI SSW "KARP".
LICENCJA UPOWAŻNIA DO ŁOWIENIA OD 1 STYCZNIA DO 31 GRUDNIA DANEGO ROKU. OPŁATY I DEKLARACJĘ ORAZ WSZELKIE INNE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ U SKARBNIKA STOWARZYSZENIA p. TOMKA ŚNIEGOTY W SKLEPIE WĘDKARSKIM NA ULICY 1000-LECIA 5. MAPKA DOJAZDU DO SKLEPU ZNAJDUJE SIĘ NA PIERWSZEJ STRONIE OFICJALNEJ STRONY STOWARZYSZENIA , NA SAMYM DOLE. 
 ZNOWELIZOWANY STATUT ORAZ REGULAMIN ŁOWISKA DOSTĘPNY JEST W ZAKŁADCE - "STATUT" ORAZ "REGULAMIN ŁOWISKA". LIMIT ROCZNY ORAZ TYGODNIOWY LIMIT POŁOWU I INNE INFORMACJE SĄ NA STRONIE TYTUŁOWEJ STOWARZYSZENIA.

POZDRAWIAMY